Usługi podnośnikiemJeśli potrzebne są Państwu podnośniki koszowe, wynajem w ramach współpracy ze sprawdzoną i rzetelną firmą jest z pewnością najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Prace na wysokościachPrace na wysokościach należą do prac szczególnie niebezpiecznych, upadek z wysokości jest bardzo częstą przyczyną wypadków, na ogół ciężkich lub śmiertelnych.

Wycinka drzew z rębakiemWycinka drzew na działce nie może być samowolna. Konieczne jest uzyskanie pozwolenia. Kara za wycięcie drzewa bez zgody może być horrendalna.


Wycinka drzew, usługi, wynajem - tel. 508 200 227

Wszelkie prace wysokościowe, montaż reklam i banerów, plakatowanie bilbordów, mycie i naprawa elewacji, czyszczenie i wymiana rynien, wycinki drzew i gałęzi, montaż i serwis klimatyzacji, montaż i instalacja anten satelitarnych, telewizyjnych i internetowych, wymiana oświetlenia ulicznego oraz na budynkach, montaż konstrukcji i elewacji, czyszczenie rynien i rur spustowych, mycie i malowanie elewacji, wszelkich prac konserwatorskich elewacji, jak np. uzupełnianie tynków, montaż balustrad, dachów lekkiej konstrukcji mycia okien, balkonów, odśnieżania dachów i usuwaniu sopli, pracach związanych z udrożnianiem przewodów kominowych i konserwacji wentylacji, różnego rodzaju pracach dekarskich montażu kamer telewizji przemysłowej, oświetlenia na słupach energetycznych, tablic i znaków drogowych, wymianiy uszkodzonego oświetlenia sterowania ruchem drogowym, montażu scen teatralnych i koncertowych, pracach filmowych i telewizyjnych, wiele innych, wymagających bezpieczeństwa podczas prac na wysokości